Lider przyjedzie do Dębna

1 czerwca 2019 roku zostanie rozegrane spotkanie dwudziestej ósmej kolejki Szczecińskiej Klasy Okręgowej, w którym Dąb Dębno zmierzy się przed własną publicznością z liderem tabeli - Flotą Świnoujście. Początek już o godzinie 12:00.

Flota Świnoujście to niekwestionowany lider Szczecińskiej Klasy Okręgowej. Zespół w dwudziestu siedmiu spotkaniach uzbierał sześćdziesiąt osiem punktów, zapewniając sobie awans do czwartej ligi. Flota wygrała do tej pory 21 meczów, 4 zremisowała i doznała zaledwie 1 porażki.

Piłkarze Dębu Dębno są z kolei sklasyfikowani na ósmym miejscu w tabeli. Podopieczni trenera Gracjana Wierzbickiego uzbierali do tej pory trzydzieści pięć punktów. Do tej pory wygrali dziesięciokrotnie, pięć razy zremisowali i doznali dwunastu porażek.

Dąb i Flota spotkały się ze sobą w rundzie jesiennej. Gracze ze Świnoujście nie dali biało-zielonym szans, wygrywając pewnie 6-2. Gole dla Dębu strzelali wówczas Łukasz Jackowski i Bartosz Potapiński.

Wszystkich kibiców zapraszamy w sobotę 1 czerwca na Stadion Miejski w Dębnie przy ulicy Gorzowskiej. Początek widowiska o godzinie 12:00.