Przedostatnia kolejka w Babinku

Przed zawodnikami Dębu Dębno spotkanie dwudziestej dziewiątej kolejki Szczecińskiej Klasy Okręgowej. Podopieczni trenera Gracjana Wierzbickiego zmierza się na wyjeździe z Ogniwem Babinek.

Ogniwo Babinek w sezonie 2018/2019 radzi sobie gorzej od Dębu. Gospodarze sobotniego starcia w dwudziestu ośmiu spotkaniach uzbierali trzydzieści punkt, co pozwala im zajmować obecnie trzynaste miejsce w ligowej tabeli. Ogniwo wygrał dziewięć meczów, trzy zremisował i szesnaście zremisował, strzelając 61 goli i tracąc ich o dziesięć więcej.

Piłkarze Dębu Dębno radzą sobie nieco lepiej, uzbierali bowiem o osiem punktów więcej niż najbliższy rywal. Podopieczni trenera Gracjana Wierzbickiego są sklasyfikowani na ósmym miejscu, tracąc pięć punktów do siódmej Zorzy Dobrzany.

Dąb Dębno ma za sobą udane weekendy. Zespół pod wodzą trenera Gracjana Wierzbickiego wygrał ostatnio 2-1 z Flotą Świnoujście, a także 3-0 z Iskrą Golczewo. Ogniwo Babinek w tym samym czasie ograł 7-3 drużynę Jezioraka Szczecin, by następnie ograć 3-1 zespół Gavii Choszczno.

Spotkanie Ogniwo Babinek - Dąb Dębno odbędzie się w sobotę 8 czerwca o godzinie 17:00. Zapraszamy serdecznie!