Stal Szczecin ograna na koniec sezonu!

Drużyna Dębu Dębno udanie zakończyła zmagania w sezonie 2019/2020. Podopieczni trenera Gracjana Wierzbickiego ograli przed własną publicznością zespół Stali Szczecin 2-0.

Biało-zieloni przystąpili do sobotniego starcia w roli faworyta, co udowodnili na boisku. Dębnianie objęli prowadzenie za sprawą trafienia Dmytro Voloshyna, a wynik spotkania ustalił niezawodny Damian Kuśnierczak.

Dąb Dębno zdobył tym samym 41 punktów w 30 meczach Szczecińskiej Klasy Okręgowej. To pozwala ukończyć rywalizację na ósmym miejscu. Do czwartej ligi awansowała Flota Świnoujście oraz Iskierka Szczecin.

Dąb Dębno: Swakowski (45’ Rumbuć) - Landowski (45’ Niedźwiedzki), Majewski, Korman, Voloshyn - Linkiewicz, Wiśniewski - Jarecki (60’ Wozniak), Wiarus (45’ Siroń), Potapiński - Kuśnierczak.

fot. Marek Pereć