Trener Wierzbicki po meczu Dąb - Gavia

Poznajcie wypowiedź trenera Gracjana Wierzbickiego po spotkaniu Dębu Dębno z Gavią Choszczno. Biało-zieloni po niezwykle emocjonującym pojedynku ograli rywali 6-4.

Gracjan Wierzbicki (trener Dębu Dębno): Po słabych występach zwykle biorę piłkarzy w obronę, ale dziś nie zamierzam tego robić. Nie możemy grać takiej piłki. Za pierwszą połowę naszym kibicom należą się przeprosiny, grając w taki sposób nie zasługiwaliśmy na noszenie barw Dębu.

Druga połowa natomiast pokazała, że mamy możliwości, pokazaliśmy przede wszystkim charakter. Dziękuję zawodnikom, że potrafili się pozbierać, skoncentrować i wyjść z tego marazmu. Spotkanie wszystkich kosztowało sporo emocji, jako trener cieszę się z 3 punktów, ale musimy ciężej pracować na treningach, żeby w przyszłości nie mieć takich wahań formy w trakcie meczu. Tak naprawdę największym zagrożeniem dla nas jesteśmy my sami i to też jest element nad którym musimy pracować jeśli marzymy o jakichkolwiek wynikach.