Trener Wierzbicki po meczu Dąb - Stal

Piłkarze Dębu Dębno w ostatnim spotkaniu pokonali zespół Stali Szczecin 2-0. Poznajcie pomeczową wypowiedź trenera Gracjana Wierzbickiego.

Gracjan Wierzbicki (trener Dębu Dębno): Bardzo zależało nam na zwycięstwie, żeby zakończyć sezon w pozytywnych nastrojach i przedłużyć dobra passę jaką mamy wiosną w meczach u siebie. Dzisiaj muszę pochwalić zawodników, że mimo trudnych warunków atmosferycznych dali z siebie wszystko i zaprezentowali bardzo dobrze przed własną publicznością.

Wiedzieliśmy, że kluczem do zwycięstwa będzie zagrać agresywnie i bardzo wysoko od pierwszych minut, to nam się udało i to my otworzyliśmy wynik meczu. 3 punkty zostały w Dębnie, a to bardzo cieszy. Teraz czas na odpoczynek. Dziękuje wszystkich za ten sezon, który był dla nas bardzo trudny.

fot. Marek Pereć