Trener Wierzbicki po meczu Iskra - Dąb

Piłkarze Dębu Dębno w sobotnim starciu ograli na wyjeździe faworyzowaną Iskrę Golczewo. Tymczasem już teraz możecie przeczytać pomeczową wypowiedź trenera Gracjana Wierzbickiego.

Gracjan Wierzbicki (trener Dębu Dębno): To było bardzo trudne spotkanie. Wiedzieliśmy, że Golczewo u siebie jest jednym z najlepszych, najgroźniejszych zespołów w naszej lidze. Dlatego muszę pochwalić drużynę za zaangażowanie, determinację, za serce zostawione na boisku. Zawodnicy walczyli o każdą piłkę. To bardzo ważne. Dzisiaj byliśmy bardzo skuteczni tego właśnie brakowało nam w meczach w Mierzynie i Chojnie. Wbrew pozorom nie było to łatwe spotkanie, Golczewo ma w sobie dużo jakości. Dziś ta jakość nie przełożyła się na gole. Cieszę się, że udało nam się zachować czyste konto, strzelić 3 gole i wygrać mecz.

fot. Marek Pereć