Trener Wierzbicki po meczu Ogniwo - Dąb

Dąb Dębno w wyjazdowym spotkaniu Szczecińskiej Klasy Okręgowej przegrał na wyjeździe 0-4 z zespołem Ogniwa Babinek. Poznajcie pomeczową opinię trenera Gracjana Wierzbickiego.

Gracjan Wierzbicki (trener Dębu Dębno): Dzisiaj na własne życzenie przegraliśmy mecz, oddaliśmy zwycięstwo na tacy. Forma tych straconych goli to potwierdza. Przy każdym z nich popełniliśmy bardzo proste błędy indywidualne, które Babinek wykorzystał ze 100 procentową skutecznością. Oprócz podstawowych błędów indywidualnych to właśnie skuteczność była dzisiaj kluczowa. Ten mecz przybliżył nam charakter przyszłego sezonu, który będzie zdecydowanie trudniejszy niż się wszystkim w naszym środowisku wydaje. Niezależnie od tego co się wydarzy w najbliższym czasie w klubie, przyszła runda będzie ciężka, a zarazem ciekawa i dla zespołu i dla kibiców.

fot. Marek Pereć