Zapowiedź meczu Dąb - Stal

Kończymy zmagania w sezonie 2018/2019. Piłkarze Dębu Dębno w sobotnie popołudnie podejmą przed własną publicznością Stal Szczecin. Początek meczu o godzinie 17:00.

Stal Szczecin w kończącym się sezonie plasuje się na dziesiątym miejscu w tabeli Szczecińskiej Klasy Okręgowej. Szczecinianie wygrali osiem meczów, dziewięć zremisowali i doznali dwunastu porażek, co daje lącznie 33 punkty. Goście sobotniego boju gorzej radzą sobie na wyjazdach, gdzie zdobyli 11 „oczek”.

Dąb Dębno z kolei ma na koncie o pięć punktów więcej. Podopieczni trenera Gracjana Wierzbickiego mają za sobą jedenaście zwycięstw, pięć remisów i trzynaście porażek. Biało-zieloni w miniony weekend przegrali na wyjeździe 0-4 z Ogniwem Babinek, natomiast Stal w tym samym czasie ograła 3-1 ekipę Gavii Choszczno.

Wszystkich kibiców zapraszamy na Stadion Miejski przy ulicy Gorzowskiej. Początek sobotniego spotkania o godzinie 17:00.