Zwycięstwo Dębu z Flotą Świnoujście!

Udanie swoje zmagania czerwcowe rozpoczęli zawodnicy Dębu Dębno. Podopieczni trenera Gracjana Wierzbickiego wykorzystali atut własnego boiska pokonując 2-1 zespół lidera - Floty Świnoujście.

Flota Świnoujście to jedna z największych marek w województwie zachodniopomorskim. Wyspiarze odbudowują się, wywalczając w tym sezonie awans do czwartej ligi. Niekwestionowany lider przyjechał do Dębna po zwycięstwo, jednak zakończył mecz bez punktów.

Piłkarze Dębu Dębno prowadzeni przez trenera Gracjana Wierzbickiego wyszli na prowadzenie w trzydziestej dziewiątej minucie za sprawą trafienia Wojciecha Wiśniewskiego. Tuż po przerwie do wyrównania doprowadził Szymon Rogowski, na co odpowiedział Damian Kuśnierczak, który na osiem minut przed zakończeniem starcia zapewnił gospodarzom trzy punkty.

Dąb Dębno: Andrzej Swakowski - Patryk Landowski (68’ Mateusz Niedźwiecki), Artur Korman, Paweł Majewski, Dmytro Voloshyn - Piotr Linkiewicz, Wojciech Wiśniewski - Kacper Wiarus, Jacek Jarecki (84’ Konrad Woźniak), Bartosz Potapiński - Damian Kuśnierczak (89’ Przemysław Dereń).

fot. Marek Pereć