Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Suchań
2:0
Unia Dolice
CRS Barlinek
0:2
Sęp Brzesko
Sokół Pyrzyce
6:1
Zieloni Zielin
Drawa Drawno
3:3
Kłos Pełczyce
Czcibor Cedynia
0:3*
Czarni Fiege Lubanowo
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
6:0
Klon Krzęcin
Polonia Giżyn
1:3
Gavia Choszczno
Myśla Dargomyśl
0:3
Piast Karsko
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Dolice
7:1
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Piast Karsko
0:2
Polonia Giżyn
Kłos Pełczyce
1:2
Klon Krzęcin
Sęp Brzesko
3:0
Orkan Suchań
Gavia Choszczno
5:2
Sokół Pyrzyce
Czarni Fiege Lubanowo
2:1
Myśla Dargomyśl
Drawa Drawno
6:0
Czcibor Cedynia
Zieloni Zielin
3:1
CRS Barlinek
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Klon Krzęcin
2:7
Unia Dolice
Orkan Suchań
2:1
Zieloni Zielin
CRS Barlinek
1:1
Gavia Choszczno
Sokół Pyrzyce
1:1
Piast Karsko
Czcibor Cedynia
2:0
Kłos Pełczyce
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
3:0*
Sęp Brzesko
Polonia Giżyn
5:1
Czarni Fiege Lubanowo
Myśla Dargomyśl
7:4
Drawa Drawno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gavia Choszczno
1:0
Orkan Suchań
Piast Karsko
1:2
CRS Barlinek
Sęp Brzesko
1:0
Klon Krzęcin
Kłos Pełczyce
1:1
Unia Dolice
Czarni Fiege Lubanowo
0:4
Sokół Pyrzyce
Drawa Drawno
4:1
Polonia Giżyn
Czcibor Cedynia
3:1
Myśla Dargomyśl
Zieloni Zielin
0:3*
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Klon Krzęcin
4:1
Zieloni Zielin
Unia Dolice
2:2
Sęp Brzesko
Orkan Suchań
1:0
Piast Karsko
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
2:3
Gavia Choszczno
Polonia Giżyn
4:3
Czcibor Cedynia
Sokół Pyrzyce
0:3
Drawa Drawno
Myśla Dargomyśl
2:3
Kłos Pełczyce
CRS Barlinek
3:0*
Czarni Fiege Lubanowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gavia Choszczno
0:2
Klon Krzęcin
Piast Karsko
9:3
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Sęp Brzesko
3:3
Kłos Pełczyce
Czarni Fiege Lubanowo
1:0
Orkan Suchań
Drawa Drawno
3:1
CRS Barlinek
Czcibor Cedynia
4:3
Sokół Pyrzyce
Zieloni Zielin
2:2
Unia Dolice
Myśla Dargomyśl
1:4
Polonia Giżyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Dolice
2:3
Gavia Choszczno
Sokół Pyrzyce
5:4
Myśla Dargomyśl
Klon Krzęcin
2:2
Piast Karsko
Orkan Suchań
5:1
Drawa Drawno
CRS Barlinek
1:2
Czcibor Cedynia
Polonia Giżyn
2:2
Kłos Pełczyce
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
3:1
Czarni Fiege Lubanowo
Sęp Brzesko
4:1
Zieloni Zielin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Karsko
2:5
Unia Dolice
Kłos Pełczyce
1:1
Zieloni Zielin
Gavia Choszczno
3:0
Sęp Brzesko
Czarni Fiege Lubanowo
2:0
Klon Krzęcin
Drawa Drawno
9:3
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Czcibor Cedynia
1:2
Orkan Suchań
Polonia Giżyn
2:4
Sokół Pyrzyce
Myśla Dargomyśl
3:2
CRS Barlinek
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Klon Krzęcin
3:7
Drawa Drawno
Unia Dolice
2:0
Czarni Fiege Lubanowo
Orkan Suchań
2:1
Myśla Dargomyśl
Sokół Pyrzyce
2:1
Kłos Pełczyce
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
2:2
Czcibor Cedynia
Zieloni Zielin
1:2
Gavia Choszczno
Sęp Brzesko
7:0
Piast Karsko
CRS Barlinek
- : -
Polonia Giżyn
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Karsko
1:1
Zieloni Zielin
Sokół Pyrzyce
2:1
CRS Barlinek
Kłos Pełczyce
1:1
Gavia Choszczno
Czarni Fiege Lubanowo
0:5
Sęp Brzesko
Polonia Giżyn
2:2
Orkan Suchań
Drawa Drawno
4:2
Unia Dolice
Czcibor Cedynia
1:2
Klon Krzęcin
Myśla Dargomyśl
4:2
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sęp Brzesko
1:0
Drawa Drawno
Klon Krzęcin
0:1
Myśla Dargomyśl
Orkan Suchań
2:3
Sokół Pyrzyce
Unia Dolice
4:1
Czcibor Cedynia
CRS Barlinek
2:1
Kłos Pełczyce
Gavia Choszczno
3:0
Piast Karsko
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
2:1
Polonia Giżyn
Zieloni Zielin
3:2
Czarni Fiege Lubanowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pyrzyce
0:0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Kłos Pełczyce
1:0
Piast Karsko
CRS Barlinek
9:0
Orkan Suchań
Polonia Giżyn
4:2
Klon Krzęcin
Myśla Dargomyśl
4:3
Unia Dolice
Czcibor Cedynia
3:0
Sęp Brzesko
Czarni Fiege Lubanowo
2:2
Gavia Choszczno
Drawa Drawno
4:1
Zieloni Zielin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gavia Choszczno
1:1
Drawa Drawno
Klon Krzęcin
3:5
Sokół Pyrzyce
Unia Dolice
0:0
Polonia Giżyn
Orkan Suchań
2:0
Kłos Pełczyce
Sęp Brzesko
2:1
Myśla Dargomyśl
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
1:5
CRS Barlinek
Piast Karsko
2:5
Czarni Fiege Lubanowo
Zieloni Zielin
4:2
Czcibor Cedynia
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Suchań
1:0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Kłos Pełczyce
3:0
Czarni Fiege Lubanowo
CRS Barlinek
0:1
Klon Krzęcin
Polonia Giżyn
6:2
Sęp Brzesko
Sokół Pyrzyce
4:3
Unia Dolice
Myśla Dargomyśl
0:2
Zieloni Zielin
Czcibor Cedynia
1:1
Gavia Choszczno
Drawa Drawno
1:1
Piast Karsko
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Gavia Choszczno
6:2
Myśla Dargomyśl
Klon Krzęcin
1:3
Orkan Suchań
Unia Dolice
2:0
CRS Barlinek
Piast Karsko
0:2
Czcibor Cedynia
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
1:4
Kłos Pełczyce
Zieloni Zielin
3:0
Polonia Giżyn
Czarni Fiege Lubanowo
1:4
Drawa Drawno
Sęp Brzesko
0:2
Sokół Pyrzyce
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?