Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Dębno
0:2
Osadnik Myślibórz
Światowid 63 Łobez
2:2
Ogniwo Babinek
Odra Chojna
0:0
Stal Szczecin
Iskra Golczewo
0:0
Flota Świnoujście
Biali Sądów
1:0
Sokół Pyrzyce
Gavia Choszczno
0:3
Zorza Dobrzany
Iskierka Szczecin
4:0
Mierzynianka Mierzyn
Jeziorak Szczecin
1:3
Piast Chociwel
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskierka Szczecin
1:1
Sokół Pyrzyce
Zorza Dobrzany
1:0
Dąb Dębno
Stal Szczecin
1:1
Światowid 63 Łobez
Mierzynianka Mierzyn
1:3
Flota Świnoujście
Osadnik Myślibórz
1:0
Odra Chojna
Piast Chociwel
1:1
Gavia Choszczno
Ogniwo Babinek
1:3
Iskra Golczewo
Biali Sądów
1:3
Jeziorak Szczecin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gavia Choszczno
2:3
Biali Sądów
Jeziorak Szczecin
1:1
Iskierka Szczecin
Odra Chojna
0:1
Zorza Dobrzany
Dąb Dębno
0:1
Piast Chociwel
Sokół Pyrzyce
1:1
Mierzynianka Mierzyn
Flota Świnoujście
5:0
Ogniwo Babinek
Światowid 63 Łobez
1:1
Osadnik Myślibórz
Iskra Golczewo
1:1
Stal Szczecin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Szczecin
0:4
Flota Świnoujście
Zorza Dobrzany
3:0
Światowid 63 Łobez
Piast Chociwel
0:2
Odra Chojna
Mierzynianka Mierzyn
2:2
Ogniwo Babinek
Jeziorak Szczecin
3:1
Sokół Pyrzyce
Iskra Golczewo
1:0
Osadnik Myślibórz
Iskierka Szczecin
1:1
Gavia Choszczno
Biali Sądów
1:0
Dąb Dębno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Dębno
1:3
Iskierka Szczecin
Gavia Choszczno
1:1
Sokół Pyrzyce
Jeziorak Szczecin
2:1
Mierzynianka Mierzyn
Światowid 63 Łobez
1:2
Piast Chociwel
Flota Świnoujście
3:0
Osadnik Myślibórz
Odra Chojna
1:2
Biali Sądów
Ogniwo Babinek
3:1
Stal Szczecin
Iskra Golczewo
2:1
Zorza Dobrzany
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Dobrzany
1:1
Flota Świnoujście
Piast Chociwel
0:3
Iskra Golczewo
Jeziorak Szczecin
2:4
Gavia Choszczno
Mierzynianka Mierzyn
1:0
Stal Szczecin
Iskierka Szczecin
2:1
Odra Chojna
Dąb Dębno
2:1
Sokół Pyrzyce
Osadnik Myślibórz
4:2
Ogniwo Babinek
Biali Sądów
4:0
Światowid 63 Łobez
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Szczecin
0:1
Osadnik Myślibórz
Iskra Golczewo
1:1
Biali Sądów
Ogniwo Babinek
1:3
Zorza Dobrzany
Światowid 63 Łobez
0:2
Iskierka Szczecin
Dąb Dębno
3:2
Jeziorak Szczecin
Gavia Choszczno
0:0
Mierzynianka Mierzyn
Flota Świnoujście
2:0
Piast Chociwel
Odra Chojna
4:3
Sokół Pyrzyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskierka Szczecin
0:1
Iskra Golczewo
Zorza Dobrzany
3:2
Stal Szczecin
Gavia Choszczno
1:3
Dąb Dębno
Piast Chociwel
1:2
Ogniwo Babinek
Jeziorak Szczecin
3:4
Odra Chojna
Mierzynianka Mierzyn
1:2
Osadnik Myślibórz
Sokół Pyrzyce
2:0
Światowid 63 Łobez
Biali Sądów
0:3
Flota Świnoujście
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Chojna
6:6
Gavia Choszczno
Stal Szczecin
0:0
Piast Chociwel
Dąb Dębno
2:2
Mierzynianka Mierzyn
Flota Świnoujście
3:2
Iskierka Szczecin
Osadnik Myślibórz
3:1
Zorza Dobrzany
Światowid 63 Łobez
0:3
Jeziorak Szczecin
Ogniwo Babinek
3:4
Biali Sądów
Iskra Golczewo
4:2
Sokół Pyrzyce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskierka Szczecin
3:2
Ogniwo Babinek
Piast Chociwel
0:0
Osadnik Myślibórz
Gavia Choszczno
2:2
Światowid 63 Łobez
Jeziorak Szczecin
1:1
Iskra Golczewo
Sokół Pyrzyce
1:1
Flota Świnoujście
Mierzynianka Mierzyn
4:0
Zorza Dobrzany
Biali Sądów
3:0
Stal Szczecin
Dąb Dębno
2:1
Odra Chojna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Szczecin
2:6
Iskierka Szczecin
Zorza Dobrzany
1:1
Piast Chociwel
Iskra Golczewo
5:0
Gavia Choszczno
Flota Świnoujście
5:0
Jeziorak Szczecin
Osadnik Myślibórz
2:3
Biali Sądów
Odra Chojna
1:2
Mierzynianka Mierzyn
Ogniwo Babinek
2:3
Sokół Pyrzyce
Światowid 63 Łobez
2:2
Dąb Dębno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Gavia Choszczno
2:5
Flota Świnoujście
Jeziorak Szczecin
3:1
Ogniwo Babinek
Sokół Pyrzyce
1:0
Stal Szczecin
Mierzynianka Mierzyn
2:1
Piast Chociwel
Odra Chojna
1:3
Światowid 63 Łobez
Iskierka Szczecin
4:1
Osadnik Myślibórz
Biali Sądów
2:0
Zorza Dobrzany
Dąb Dębno
0:2
Iskra Golczewo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Szczecin
3:0
Jeziorak Szczecin
Ogniwo Babinek
4:1
Gavia Choszczno
Światowid 63 Łobez
2:1
Mierzynianka Mierzyn
Flota Świnoujście
6:2
Dąb Dębno
Osadnik Myślibórz
1:0
Sokół Pyrzyce
Zorza Dobrzany
0:4
Iskierka Szczecin
Piast Chociwel
2:1
Biali Sądów
Iskra Golczewo
2:2
Odra Chojna
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Gavia Choszczno
4:1
Stal Szczecin
Światowid 63 Łobez
0:2
Iskra Golczewo
Mierzynianka Mierzyn
1:5
Biali Sądów
Iskierka Szczecin
3:2
Piast Chociwel
Odra Chojna
0:3
Flota Świnoujście
Jeziorak Szczecin
6:1
Osadnik Myślibórz
Sokół Pyrzyce
1:3
Zorza Dobrzany
Dąb Dębno
4:1
Ogniwo Babinek
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Szczecin
1:1
Dąb Dębno
Piast Chociwel
2:0
Sokół Pyrzyce
Zorza Dobrzany
2:2
Jeziorak Szczecin
Ogniwo Babinek
6:1
Odra Chojna
Iskra Golczewo
1:0
Mierzynianka Mierzyn
Flota Świnoujście
4:0
Światowid 63 Łobez
Osadnik Myślibórz
2:2
Gavia Choszczno
Biali Sądów
0:2
Iskierka Szczecin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogniwo Babinek
4:0
Światowid 63 Łobez
Zorza Dobrzany
1:0
Gavia Choszczno
Stal Szczecin
1:1
Odra Chojna
Flota Świnoujście
4:1
Iskra Golczewo
Osadnik Myślibórz
2:1
Dąb Dębno
Piast Chociwel
0:0
Jeziorak Szczecin
Sokół Pyrzyce
0:1
Biali Sądów
Mierzynianka Mierzyn
1:3
Iskierka Szczecin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Szczecin
4:0
Biali Sądów
Odra Chojna
7:1
Osadnik Myślibórz
Flota Świnoujście
6:0
Mierzynianka Mierzyn
Sokół Pyrzyce
1:4
Iskierka Szczecin
Światowid 63 Łobez
2:4
Stal Szczecin
Iskra Golczewo
2:1
Ogniwo Babinek
Dąb Dębno
2:0
Zorza Dobrzany
Gavia Choszczno
1:1
Piast Chociwel
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskierka Szczecin
2:2
Jeziorak Szczecin
Zorza Dobrzany
3:1
Odra Chojna
Mierzynianka Mierzyn
2:1
Sokół Pyrzyce
Osadnik Myślibórz
3:1
Światowid 63 Łobez
Piast Chociwel
0:1
Dąb Dębno
Ogniwo Babinek
2:3
Flota Świnoujście
Stal Szczecin
2:2
Iskra Golczewo
Biali Sądów
2:0
Gavia Choszczno
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Światowid 63 Łobez
2:4
Zorza Dobrzany
Flota Świnoujście
1:2
Stal Szczecin
Odra Chojna
1:1
Piast Chociwel
Osadnik Myślibórz
1:1
Iskra Golczewo
Ogniwo Babinek
1:0
Mierzynianka Mierzyn
Sokół Pyrzyce
1:1
Jeziorak Szczecin
Gavia Choszczno
0:6
Iskierka Szczecin
Dąb Dębno
1:1
Biali Sądów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Szczecin
5:2
Ogniwo Babinek
Zorza Dobrzany
2:0
Iskra Golczewo
Osadnik Myślibórz
1:2
Flota Świnoujście
Mierzynianka Mierzyn
1:1
Jeziorak Szczecin
Sokół Pyrzyce
3:1
Gavia Choszczno
Biali Sądów
4:2
Odra Chojna
Piast Chociwel
2:0
Światowid 63 Łobez
Iskierka Szczecin
1:0
Dąb Dębno
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Gavia Choszczno
1:8
Jeziorak Szczecin
Stal Szczecin
2:2
Mierzynianka Mierzyn
Iskra Golczewo
1:1
Piast Chociwel
Flota Świnoujście
3:0
Zorza Dobrzany
Odra Chojna
3:3
Iskierka Szczecin
Ogniwo Babinek
1:2
Osadnik Myślibórz
Sokół Pyrzyce
2:2
Dąb Dębno
Światowid 63 Łobez
2:2
Biali Sądów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Szczecin
2:0
Dąb Dębno
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Dębno
6:4
Gavia Choszczno
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Mierzynianka Mierzyn
2:0
Dąb Dębno
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Chojna
3:0
Dąb Dębno
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Dębno
3:0
Światowid 63 Łobez
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Golczewo
0:3
Dąb Dębno
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Dębno
2:1
Flota Świnoujście
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogniwo Babinek
4:0
Dąb Dębno
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Dębno
- : -
Stal Szczecin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?